Privatumo politika

Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato, kaip “AmiyaInspiration.com” naudoja ir saugo bet kurią informaciją, kurią Jūs pateikiate svetainei “AmiyaInspiration.com”, kai Jūs joje naršote.
AmiyaInspiration.com” yra įsipareigojusi užtikrinti, kad Jūsų privatumas bus apsaugotas. Jei mes prašome pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią galėtume Jus identifikuoti naudojantis šia svetaine, galite būti tikri, kad informacija bus naudojama laikantis šios privatumo politikos.
AmiyaInspiration.com” kartais gali keisti privatumo politiką, atnaujinant šį puslapį. Jūs turėtumėte kartkartėmis patikrinti šį puslapį, ir įsitikinti, kad pakeitimai Jus tenkina. Ši politika galioja nuo 2015-06-19.

Ką mes renkame
Mes galime rinkti sekančią informaciją:

 • kontaktinę informaciją, įskaitant elektroninio pašto adresą,
 • kitą informaciją, susijusią su klientų tyrimais ir/ar pasiūlymais jiems.

Ką mes darome su surinkta informacija
Mums reikalinga ši informacija, kad suprastume Jūsų poreikius ir teiktume Jums geresnes paslaugas, ir ypač dėl šių priežasčių:

 • Vidinis duomenų saugojimas.
  • Mes galime naudoti šią informaciją, norėdami pagerinti mūsų produktus ir paslaugas.
  • Mes periodiškai galime siųsti reklaminį laišką apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, Jums gali būti įdomi, naudojant tą elektroninio pašto adresą, kurį pateikėte.
  • Kartkartėmis mes taip pat galime naudoti Jūsų informaciją, norėdami susisiekti su Jumis rinkos tyrimų tikslais. Mes gali su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, telefonu, faksu arba paštu.
  • Mes galime naudoti informaciją, pritaikydami svetainę Jūsų poreikiams.
  • Mes galime teikti Jūsų informaciją mūsų trečiųjų šalių partneriams rinkodaros ar reklamos tikslais.
  • Mes niekada neparduosime Jūsų informacijos.

Saugumas
Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų informacija yra saugi. Siekiant užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai arba jos atskleidimui, mes įdiegėme atitinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad užtikrintume informacijos, kurią mes renkame internete, apsaugą.

Kaip mes naudojame slapukus
Slapukas yra nedidelė byla, kuris paprašo leidimo būti išsaugota Jūsų kompiuterio kietajame diske. Kai Jūs sutinkate, byla yra pridedama ir slapukas padeda analizuoti interneto srautą arba leidžia Jums žinoti, kai Jūs lankotės tam tikroje svetainėje. Slapukai leidžia interneto programoms reaguoti į Jus kaip į asmenį. Interneto programa gali pritaikyti savo veiklą prie Jūsų poreikių, mėgstamų ir nemėgstamų dalykų, rinkdama ir prisimindama informaciją apie Jūsų pageidavimus.

Mes naudojame srauto registracijos slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai yra lankomi. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie interneto svetainės naudojimo srautą ir pagerinti mūsų svetainę, siekiant pritaikyti ją prie klientų poreikių. Mes šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais ir tada šie duomenys yra pašalinami iš sistemos.

Apskritai slapukai padeda mums teikti Jums geresnę interneto svetainę, leisdami mums stebėti, kurie puslapiai Jums įdomūs ir naudingi, ir kurie ne. Slapukas jokiu būdu mums neduoda prieigos prie Jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie Jus, išskyrus tuos duomenis, kuriuos Jūs patys pasirinkote pasidalinti su mumis.

Jūs galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukų įdiegimą. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite paprastai pakeisti savo naršyklės nustatymus, atsisakydami slapukų, jei tik norite. Tai gali neleisti Jums naudotis visais svetainės privalumais.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų svetainėje gali būti nuorodų, kad galėtumėte lengvai aplankyti ir kitus tinklalapius pagal Jūsų interesus. Tačiau, kai naudojate šias nuorodas, išeidami iš mūsų svetainės, Jūs turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes neturime jokios kitos svetainės kontrolės. Taigi, mes negalime būti atsakingi už apsaugą ir privatumą visos informacijos, kurią Jūs pateikiate, lankydami kitas svetaines ir ši privatumo politika joms nėra taikoma. Turėtumėte būti atsargūs ir peržvelgti atitinkamos svetainės privatumo politiką.

Jūsų asmeninės informacijos kontrolė
Jūs galite pasirinkti apriboti Jūsų asmeninės informacijos surinkimą ir naudojimą šiais būdais:
• kai Jūsų paprašys užpildyti interneto svetainėje formą, ieškokite laukelio, kurį spustelėdami, galėsite nurodyti, kad nenorite, kad informacija būtų naudojama kieno nors tiesioginės rinkodaros tikslais,
• jeigu Jūs anksčiau davėte leidimą naudoti Jūsų asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūs galite pakeisti savo nuomonę bet kuriuo metu parašydami apie tai mums el. pašto adresu coordinator@amiyainspiration.com

Mes neparduosime, neplatinsime ir neperleisime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent mes turime Jūsų leidimą arba to yra reikalaujama pagal teisės aktus. Mes galime panaudoti Jūsų asmeninę informaciją, atsiųsdami Jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kurios, mūsų manymu, Jums gali būti įdomios, jei Jūs pasakytumėte, kad norėtumėte ją gauti.

Jei manote, kad bet kuri informacija, kurią mes turime apie Jus, yra neteisinga ar neišsami, prašome susisiekti su mumis kaip įmanoma greičiau, aukščiau nurodytu adresu. Mes nedelsiant ištaisysime neteisingą informaciją.