Patyrimų ir muzikos legenda THE GODDESS

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – PATYRIMŲ IR MUZIKOS LEGENDA „THE GODDESS“!

 

Ryga 2016.03.05, Vilnius 16.03.09

 

AMIYA INSPIRATION kviečia kartu patirti neįtikėtiną pojūčių, šokio, videoprojekcijų, muzikos ir aromatų šou „THE GODDESS“ (Dievaitė)!

Ar žinai, kaip skamba MEILĖ? „THE GODDESS“ – tai romantiškiausias metų muzikos, šokio ir vizualinio meno šou, įspūdinga pasaka suaugusiems, kuri bus pristatyta Latvijoje kovo 5 d., Lietuvoje jau kovo 9 d. Projektą kuriantys talentingiausi užsienio ir Lietuvos menininkai, prodiuseriai bei muzikantai žada magišką reginį.
Pasinerk į vieno vakaro kelionę egzotiškos muzikos šalyje!

Tikriausiai ne kartą matei „Cirque du Soleil” – nepakartojamus cirko pasirodymus, peržegiančius žiūrovo fantazijos ribas ir pasakojančius užburiančias istorijas. O jeigu galėtumei išvysti ką nors tokio, kas būtų ne mažiau spalvinga, magiška, užburtų, žadintų fantaziją ir pakerėtų pojūčius? Pasirodymą, bet ne cirką, apimantį naujus elementus scenoje – aromaterapinius kvapus, egzotinius instrumentus, įkvepiančią poeziją? Pasijustumei lyg vaikas, visiškai įsitraukęs į tai, ką matai, visu savimi patiriantis ir išsinešantis neišdildomą įspūdį ir prisiminimą.

Pasaulyje yra tiktai keletas renginių, kurie dovanoja šį jausmą, ir „THE GODDESS“ yra vienas iš jų.

 

Amiya sequoia fantasy

 

Tarptautinė menininkų komanda AMIYA INSPIRATION

Specialiai šiam šou Kalifornijoje (JAV) Amiya Andrė Pabarčiūtė kartu su vienu iš garsiosios grupės „Enigma“ prodiuseriu Jens Gad sukurė 11 jaudinančių dainų. Prie projekto prisijungė skirtingų meno sričių geriausi atlikėjai iš viso pasaulio: SEQUOIA EMMANUELLE & HER TEAM OF STYLISTS (JAV), MAHASATVAA MA ANANDA SARITA (JK), ANHIDEMA Michael Vermey (ARM), EVALDAS ARLAUSKAS (LT) ir kiti.

Unikalus ir virtuoziškas Amiya Andrė balsas, mistiniai gongai, egzotiški įvairių tautų muzikos instrumentai, emociją stiprinanti tauriausių eterinių aliejų dovana, fantastiški įvaizdžiai, kostiumai, įspūdingas ir meistriškas šokis. Visa tai profesionali tarptautinių menininkų komanda ruošia Tau. Šis renginys taps nepamirštamu jaudinančiu Tavo gyvenimo įvykiu. Ateik ir atrask savo asmeninę žinutę ir įkvėpimą.

“THE GODDESS“ žinutė Tau

“THE GODDESS“ – tai įstabi kiekvieno žmogaus istorija, papasakota romantiškos muzikos, vizualinio meno, poezijos ir šokio kalba. Ji primins Tau apie Tavyje slypinčius išskirtinius talentus.
Įkvėpti, pakylėti virš kasdienybės, užlieti teigiamais patyrimais ir jautriai priminti žmogui jo būties stebuklą, uždegti saulę širdyje ir pasijusti gyvu – tai realūs šou patyrimai ir išgyvenimai.

„THE GODDESS“ istorija – Amiya Andrės Pabarčiūtės bestseleriu tapusios knygos „Moters Magijos Mokykla“ motyvais sukurtas meno sintezės šou, vienintelį kartą bus parodytas Lietuvoje ir toliau keliaus po pasaulį, įkvėpdamas daugybę žmonių Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Anglijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse!

Šiame muzikiniame spektaklyje svarbų akcentą įgauna moteriška tema. Pagal šią istoriją jau sukurti sėkmingi asmeninio tobulėjimo mokymai moterims, kuriuose šimtai moterų ne tik patyrė savo genialumą, bet ir pažadino naują motyvaciją gyventi kitaip – kurti grožį, mylėti save ir pasaulį, realizuoti savo talentus.
„Kadangi aš pati atradau neįikėtinas galimybes realizuoti save, mano kūryba persmelkta šiais atradimais: džiaugsmu, darna, taika, švelnumu, meile. Specialiai tam subūriau išskirtinę tarptautinę talentingų kūrėjų komandą, kurie sukurs scenoje grožio stebuklą. “ – sako kūrinio autorė Amiya A. Pabarčiūtė. Ji neslepia, ši istorija – motyvuojanti, suteikianti daug teigiamų išgyvenimų, verčianti kelti svarbius vidinius klausimus ir čia pat gauti atsakymus.

Daugiau nei 50 moterų nusifilmavo „THE GODDESS“ klipe, sakydamos: Kiekviena Moteris yra DEIVĖ! Pasidalink šia žinute su drauge, mama, sese, dukra, kolege, žmona ar mylimąja – Tu esi Deivė!!!!

Skaityk apie projektą: http://m.alfa.lt/straipsnis/49987405/muzikos-kureja-pabarciute-amiya-kai-viduje-ima-degti-saule-pasijauti-gyvas

Išgirsk, pamatyk, užuosk, pajusk tai gyvai – jau kovo 9 d. Vilniuje „THE GODDESS“ šou!

Muzika iš albumo „THE GODDESS“:

AMIYA ft. Jens Gad – The Goddess
AMIYA ft. Jens Gad – Body Is Light
Amiya ft. Jens Gad „Intimacy“
Anhidema feat. AMIYA INSPIRATION | NAKED (New Release)

THE GODDESS KŪRĖJAI:

· AMIYA ANDRE PABARCIUTE (LT) – menininkė, dainininkė, prodiuserė, knygos autorė bei asmeninio augimo mokymų „Moters Magijos Mokykla“ įkūrėja.
· JENS GAD (JAV) – prodiuseris, muzikantas, 10 metų dirbęs su kultine grupe „Enigma“, žymiais JAV atlikėjais: X-Factor, Beyonce, Nikki Williams, Miley Cyrus, Andru Donalds ir kitais.
· EVALDAS ARLAUSKAS (LT) – vizualinių menų kūrėjas.
· SEQUOIA EMMANUELLE & HER TEAM OF STYLISTS (JAV) – Įvaizdžio ir vizualaus meno kūrėja iš Los Andželo, VOGUE (Italija) fotografė.
· MAHASATVAA MA ANANDA SARITA (JK) – poetė, dainų lyrikos autorė, dvasinė mokytoja.
· ANHIDEMA Michael Vermey (ARM) – kompozitorius, pianistas, muzikos alchemikas.
· ZANICCA YUAN (SG) – šokėja, choreografė, mūza.
· MICHAEL DEMSKI (CA) – šokėjas, aktorius, kovos menų meistras.
ALICIJA EILIAKAS (LT) – gongai, egzotiniai instrumentai, perkusija.
· JONAS LENGVINAS (LT) – būgnai, perkusija.
· LAIMONAS JANČAS (LT) – gitara, bosas.
· KOTRYNA DAUJOTAITĖ (LT) – kostiumų dailininkė.
· YVES GOVAERTS (BE) – aromaterapeutas, globalinio atšilimo mokslininkas.

 

Bilietai į muzikos šou  „THE GODDESS“ 16.03.05 Rygoje, LV: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/cits/enigma-producenta-muzikas-sovs-dieviete-179814/

Bilietai į muzikos šou  „THE GODDESS“ 16.03.09 in Vilnius, LT: www.bilietai.lt/lt/event/28794

Pirmas įsigyk naująjį AMIYA Inspiration muzikos albumą „THE GODDESS“ tik šou Rygoje ir Vilniuje metu!

Nepraleisk progos tai patirti!

        IMG_1519

 

Categories: Naujienos

Tagged as: