Renginys „Misija: Įkvepianti Moteris“

Požiūrio plėtimo paskaita „MISIJA: ĮKVEPIANTI MOTERIS“ ir muzikos šou „The Goddess“

 

Ar tavo gyvenime būna dienų, kai jautiesi pavargusi ir išsekusi, kai mėgstama veikla staiga nebeteikia džiaugsmo, o gyvenimo spalvos tarsi išnyksta kaip seno filmo juostoje?  Ar kartais jautiesi taip, lyg visos tavo dienos būtų vienodos, ir net ir taip ilgai laukti rezultatai neatneša džiaugsmo ir laimės jausmo? Ar galiu iš naujo atrasti įkvėpimą ir motyvaciją veikti? Ar gali kiekviena gyvenimo diena būti ne rutina, nuobodulys, įtampos, nuovargio ir streso kupinas išbandymas, o kūrybiškumo ir realizacijos laikas, padedantis tobulėti ir pasiekti malonias pergales?

Taip, gali! Tereikia pažvelgti į save ir savo gyvenimą naujai!

 

Jei norėtumėte savo gyvenime turėti daugiau energijos savo tikslams ir lūkesčius pranokstantiems rezultatams pasiekti, veikti kūrybiškai ir maksimaliai realizuoti savo talentus bei gebėjimus, sukurti ir palaikyti šiltus santykius su šeimos nariais, artimaisiais, kolegomis, klientais, tuomet šis renginys skirtas būtent Jums!

 

 22Happy business woman during a meeting with a colleague business10

Renginio  programa:

I dalis.  Požiūrio plėtimo seminaras „Misija: Įkvepianti moteris“ – 1,5 val.
II dalis. Patyriminis muzikos šou „THE GODDESS“ AMIYA Andrės Pabarčiūtės ir tarptautinės šokėjų bei muzikantų grupės – 1,5 val.

Renginys vyks 2016-02-26, 17.30–21 val.
Rusų dramos teatre, J. Basanavičiaus g. 13, VILNIUJE

Renginio kaina  – 25 EUR.
Atskirai požiūrio plėtimo seminaro kaina – 10 EUR.
Bilietą galėsite įsigyti nuo 17:00 renginio vietoje.

Būtina registracija www.emocinisintelektas.lt

Požiūrio plėtimo seminaras „Misija: Įkvepianti moteris“

Pagrindinės temos:

–          moters prigimtiniai talentai ir misija šiuolaikiniame pasaulyje;

–          moters vidinio pasaulio ekologija;

–          technologija, padedanti dirbti su destruktyvia informacija ir emocijomis;

–          pozityvios emocinės būklės susikūrimas ir palaikymas;

–          įvaizdžio magija (drabužių poveikis sau ir aplinkai; apranga – moters komunikacija darbe ir kt.);

Požiūrio plėtimo seminaro lektoriai:

Rimvydas Židžiūnas, emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas, knygos „Gyvenimo kūrėjas“ autorius, mokymų projektų „Social Games“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas. Jau 19 metų savo mokymų centre veda emocinio intelektų lavinimo kursus, požiūrio plėtimo seminarus ir daugybę kitų mokymų.

AMIYA Andrė Pabarčiūtė, AMIYA Inspiration įkūrėja, asmeninio augimo mokyklos „Moters Magijos Mokykla“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo specialistė, pastaruosius 10 metų sėkmingai veda seminarus, paskaitas, konsultuoja. Taip pat, bestseleriu tapusios knygos „Moters magijos mokykla“ autorė; žymi menininkė, kompozitorė, spektaklių kūrėja, dainininkė, savo karjerą vystanti ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.

 

Daugiau apie patyriminį muzikos šou „The Goddess”

Šou “The Goddess“ , sukurtas remiantis Emocinio intelekto (EQ) technologijomis ir Moters Magijos Mokyklos mokymais, primins Jums apie Jumyse slypinčius išskirtinius talentus bei glūdinčią unikalią misiją.

„Kadangi aš pati moteris, ir atradau neįtikėtinas galimybes realizuoti save atskleisdama unikalias moteriškas galias, tai natūraliai ir mano kūryba persmelkta šiais atradimais: džiaugsmu, darna, taika, švelnumu, meile. Noriu papasakoti apie moters gimimą iš skausmo, pilkos kasdienybės, nevilties, nuovargio bei ribotumo iliuzijos į laimingą moterį, kūrėją, Deivę, kuri moka amžinos meilės, jaunystės, darnos kūrimo menus. Specialiai tam subūriau išskirtinę tarptautinę talentingų kūrėjų komandą, kurie sukurs scenoje grožio stebuklą. “ – sako kūrinio autorė Amiya A. Pabarčiūtė.

Specialiai šiam šou Kalifornijoje (JAV) buvo sukurtos 12 dainų kartu su vienu iš garsiosios grupės „Enigma“ prodiuseriu Jens Gad. Unikalus ir virtuoziškas Amiya Andrė balsas, mistiniai gongai, egzotiški įvairių tautų muzikos instrumentai, emociją stiprinanti tauriausių eterinių aliejų magija, kuriuos gausite dovanų, fantastiniai įvaizdžiai, kostiumai, teatrinė režisūra, įspūdingas, meistriškas šokis… Visa tai profesionali tarptautinių menininkų komanda sukūrė Jums.

Profesionali tarptautinių menininkų komanda: AMIYA ANDRE PABARCIUTE (LT) – iniciatorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė, rašytoja; JENS GAD (JAV) – prodiuseris, muzikantas, 10 metų dirbęs su kultine grupe „Enigma“ ir kitais žymiais JAV atlikėjais; EVALDAS ARLAUSKAS (LT) – video menų kūrėjas; SEQUOIA EMMANUELLE (JAV) – menininkė stilistė  iš Los Andželo ir daugybė kitų.

Atrask savyje įkvėpimą ir tapk tuo pokyčiu, kurį nori matyti!

Būtina registracija www.emocinisintelektas.lt

 

Categories: Naujienos

Tagged as: