AMIYA – muzikantė, mokytoja, deivė, mūza

Mūza

Pristatome jums Amiya Inspiration projekto įkūrėją, mūzą – Amiya Andrę  Pabarčiūtę! Kartu su atsidavusių profesionalų – prodiuserių, dizainerių, programuotojų, projektų valdymo ir komunikacijos specialistų – komanda ji kuria muziką, projekto viziją ir pagrindinę misiją „Deivė“ (angl. „The Goddess“). Pasaulį keičiančią misiją: per muziką ir šou, vizualinį meną, mokymus ir seminarus, knygas, socialines akcijas atskleisti kiekvienos moters prigimties genialumą ir  pažadinti jos maksimalų potencialą. Neseniai JAV ji kartu su garsiosios grupės „Enigma“ prodiuseriu Jens Gad sukūrė naujausią muzikos albumą „The Goddess“ ir širdį paliečiantį muzikos-šokio-pojūčių šou „The Goddess“. Daugiau apie šią įkvepiančią misiją ir šou žiūrėkite čia (angl.):

Muzikantė

AMIYA (Andrė Pabarčiūtė), vokalistė, kompozitorė, pianistė ir muzikos prodiuserė yra labai gerai žinoma Europos ir Lietuvos kultūros srityje kaip džiazo, elektroninės, eksperimentinės, akademinės, etno ir meditacinės muzikos kūrėja bei atlikėja. Ji kuria ir muziką išskirtinai moteriškajai auditorijai.
Taip pat AMIYA kuria ir dalyvauja šiuolaikinio šokio, vizualinio meno ir teatro projektuose. Ji kuria bendrus projektus su režisieriais, šokėjais, mados dizaineriais ir fotografais iš viso pasaulio.
Jau 20 metų AMIYA dalyvauja muzikos ir meno pasaulyje. Muzikos ji mokėsi nuo 5 metų ir per pastaruosius 15 metų jos karjera šiose srityse smarkiai auga. AMIYA kuria tarptautinius projektus su žymiais džiazo, klasikos ir modernaus meno kūrėjais ir atlikėjais.
2010 m. elektroninis žurnalas www.JazzAlchemist.com Amiya Andrę Pabarčiūtę pripažino viena geriausių laisvo improvizacinio džiazo dainininkių pasaulyje. Ji yra gavusi daugybės užsienio konkursų apdovanojimus ir 2005 m. nominuota „LT Tapatybes“ apdovanojimui Lietuvoje. Šis apdovanojimas yra tiekiamas Lietuvos Respublikos Prezidento artistams ir muzikantams, kurie savo kūryba aktyviai garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Jos laisvojo džiazo albumas „VARPAI“ buvo įvertintas 5/5 žvaigždėmis el. žurnalo www.Jazzreview.com: „VARPAI“ yra šviežias, spontaniškas akustinis malonumas. Maloni klausymo patirtis.“ – sakė John Vincent Barron, www.Jazzreview.com, vasaris, 2011.
AMIYA įrašai skamba Europoje, Amerikoje, Australijoje bei Rusijoje.
 4-11146329_355662127972616_3641313243015635641_n
„Amiya vokaliniai sugebėjimai yra… už visų žmogiškų ribų, kurias aš esu matęs iki šiol. Ji turi tokį platų balso spektrą – nuo pat viršaus iki pat apačios. Ir beveik be įstojimo ji gali nuo labai jautrios tekstūros, tylių šnabždesių pereiti prie galingų gamtinių garsų ar giedojimo. Aš nežinau, iš kur ji visai tai traukia… Iš kur kyla visa ta jos jėga. Nes tai skamba labai labai autentiškai. Anksčiau kartu su grupe „Enigma“ aš dirbau su daugeliu liaudiškų vokalų, tolimų Taivano ir kitų šalių vietinių genčių. Ir tai skamba tikrai autentiškai, kaip tai būtų dokumentikos kanalo įrašai iš įvairių pasaulio kampelių, labai tolimų vietovių. Man tikrai patiko prodiusuoti šį projektą kartu su Amiya. Ji iš tikrųjų dainuoja iš pačios jos širdies gilumos…“ sako Jens Gad, vienas iš „Enigma“ prodiuserių, pirmojo Amiya Inspiration albumo „The Goddess“ prodiuseris.

 

Per visą AMIYA kūrybą, koncertus ir vaidybą ji perduoda auditorijai vien tik teigiamas emocijas, gilią filosofiją, įkvepiančias patirtis, moteriškos energijos grožį, motyvaciją būti, gyventi, kurti gražų harmoningą gyvenimą. Ji užpildo muziką visu moterišku pasauliu, estetika, švelnumu ir meile.

Knygos autorė

AMIYA Andrė Pabarčiūtė yra knygos – best selerio „Moters Magijos Mokykla“ autorė (angl. „The Genius of a Woman“, angliškas vertimas bus išleistas 2016 m.). 2014 m. rudenį Andrė Pabarčiūtė, Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, išleido savo pirmąją knygą. Knygoje Amiya dalinasi savo asmenine bei kitų moterų patirtimi, kaip atskleisti save, pažinti savo moteriškos prigimties privalumus, talentus ir duotybes. Knyga skirta įvairiausio amžiaus ir visų tautybių moterims, kurioje kiekviena ras praktiškų ir lengvai pritaikomų patarimų, kaip ugdyti intuiciją, pasitikėti savimi, kurti meilės kupinus, harmoningus santykius su kitais žmonėmis bei atskleisti erotikos meno ir intymaus gyvenimo subtilybes. Kaip vadovėlis parašyta knyga skirta ne tik moterims, bet ir jas mylintiems vyrams, kuriems ji padės geriau pažinti ir suprasti savo moterį, jos prigimtį, jos norus ir rasti efektyvius sprendimus, kuriant laimingą gyvenimą kartu.

„Moteriška energija ir išmintis labai reikalingos pasauliui. Tai yra būtinas papildymas, dabartinių vertybių atsvaras, jei norime gyventi gyvoje, darnioje Žemės planetoje. Moterų prigimties atskleidimas ir jų kūryba visose gyvenimo srityse be galo reikalinga ir svarbi. Mielosios, nemiegokime, pabudinkime savyje tą deivę, kuri apdovanota nuostabiomis galiomis, pasireiškiančiomis per meilę, gyvenimo kūrimą. Pažinkime save, išlaisvinkime begalinę energiją, esančią mumyse, kasdien remkimės savo intuicija. Taip padėsime ne tik sau, bet ir mus supančiai aplinkai.“ – sako Amiya knygoje „Moters Magijos Mokykla“.

Atsiliepimai apie knygą:5dcc9267c2f9726

Taip, knyga iš tiesų verta best selerio!!! Dar niekada neradau tiek daug atsakymų vienoje vietoje! Labiausiai sužavėjo tai, kad moteris yra traktuojama kaip MEILĖ. Mes iš tiesų turime skleisti tą meilę ir apgaubti ja visus… Tokiu būdu padarysi pasaulį šviesesnį, kupiną švelnumo ir gėrio.I. M.
„Skaitau ir dėkoju autorei už tokias tikslias nuorodas, aiškumą, gylį, kaip atskleisti savo talentus, kurie mums moterims duoti natūraliai iš gamtos, tiesiog kiekvienas puslapis, kaip lobis… Su kiekvienu perskaitytu lapu man atsiveria akis, mintis, atsiranda aiškumas. Kas aš esu? Kokius noriu turėti santykius su Mylimuoju ir visais artimais – svarbiais žmonėmis mano gyvenime!!! Širdis prisipildo vis didesnio gėrio, palaimos, atvirumo ir grožio, negaliu paleisti šios knygos iš rankų, ji yra ir bus, kaip mano kelrodis kelyje i siekį ar ketinimą… Skaitysiu ne vieną kartą, kol galiausiai pasąmoningai įsisavinsiu visas praktikas, magijas ir moteriškumo paslaptis.“D.D.

Mokytoja
Nepaisant jos jauno amžiaus, AMIYA jau 14 metų tobulėja asmeniniame, dvasiniame ir profesiniame gyvenime. Ji mokėsi iš Europietiškos transformacinės Tradicijos ir autentiškų Kašmyro Tantros, DAO meistrų. Ji nuolat tobulėja, keliauja po pasaulį, mokosi iš geriausių asmeninio ir dvasinio augimo srities specialistų. Visus gebėjimus, patirtis ir įgūdžius, kurių moko mokymuose, seminaruose, Moters Magijos Mokykloje, ji yra sėkmingai pritaikiusi savo asmeniniame, profesiniame ir dvasiniame gyvenime.
Pastaruosius 9 metus AMIYA veda asmeninio augimo, moteriško potencialo atskleidimo trumpuosius mokymus, seminarus, emocinio intelekto lavinimo kursus, meditacijas moterims, be to, asmeniškai konsultuoja.1544557_10152824765508854_3245046279558037277_n
2006 m. Vilniuje ji įkūrė Moters Magijos Mokyklą (angl. „School of Sacred Femininity“). Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia ypatingus moters talentus bei galias. Tai ne tik ilgalaikiai mokymai moterims, bet ir specialios, nuostabios mokymų programos vyrams. Mokyklos mokymo programa sudaryta iš efektyvių metodikų, kurios sujungia senovines, ezoterines praktikas, meditacijas ir moderniausias psichologijos žinias. Šimtai vyrų ir moterų čia sėkmingai mokosi ir atranda savo potencialą. Jie atranda save, moteriškumą, vyriškumą, talentus, savo grožį. Jie tampa kūrybingi, jie išmoksta kurti harmoningus santykius, kurti sveiką ir laimingą gyvenimą.
Deivė

“Žmogaus dvasinis vystymasis turėtų būti visuminis ir apimti visas sferas: šventovė yra žmogaus kūnas, jo asmenybė  ir jo siela. Visas dvasinis ir žmogiškasis potencialas atsiveria darnoje su savimi ir pasauliu. Žmoguje nėra nieko nereikalingo ką reikėtų atmesti. Žmogus sutvertas būti laimingu ir visapusiškai augti. Visa kas jam duota: ir protas, ir kūnas, ir siela yra skirta realizacijai, džiaugsmingam ir harmoningam gyvenimui, visaapimančiai kūrybai ir meilei. Tik tada profesinė veikla, santykiai, laisvalaikis, vidinis gyvenimas teiks nenusakomą džiaugsmą ir laimės jausmą.

Šiame žmonijos evoliucijos laikotarpyje ypatingas vaidmuo tenka moterims. Visos moterys savo prigimtyje turi giluminį žinojimą apie  dvasios, sielos, proto ir kūno darną, apie ekologišką ir darnią saveiką su gamta, pasauliu ir žmonėmis. Atskleisdamos ir realizuodamos šiuos talentus kasdieniniame gyvenime, jos skatina žmonijos evoliuciją į sveiko, laimingo ir dvasingo žmogaus gyvenimo būdą, kuriame žmogus gyvena pusiausvyroje su pasauliu ir savimi.“ – sako AMIYA.

„Koks jausmas apima, kai visi tavo gyvenimo norai realizuojasi?! Nenusakomas! :) Tada gimsta begalinis džiaugsmo, energijos perteklius , kuriuo neišvengiamai nori dalintis su kitais žmonėmis. Atsiranda savipakankamumas, laisvė ir dėkingumas viskam, kas tave supa. Išmokau mokintis kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Tarsi gimiau iš naujo! Naujam gyvenimui, kuris yra nesibaigianti įkvepianti šventė, dalinimasis pertekliumi su kitais.“ – kviečia AMIYA prisijungti ir skleisti džiaugsmą kartu!

Daugiau apie Amiya Andrę Pabarčiūtę skaitykite:

Categories: Naujienos

Tagged as: