Prisijunk prie pasaulį keičiančios misijos „The Goddess“

Misija „The Goddess“ yra skirta Tau – kaip moteriai Deivei, arba Tau – vyrui Kūrėjui – kuris tiki, kad pasauliui reikia dar daugiau harmonijos, grožio ir šviesos – kurioje gyventum tu pats ir tavo šeima, vaikai! Kiekvieno aktyvus dalyvavimas keičia pasaulį: Tavo, mano, mūsų visų. Prisijunk prie misijos ir Tu!

Tarptautinė Amiya Inspiration kuria epinį patyriminį šou „The Goddess“ turnė 7 Europos miestuose! Tai yra unikalių žinių, įkvėpimo, pozityvios energijos fejerverkas, kuriame kiekviena moteris išgirs savo sielos pašaukimą, patirs gydantį įkvepiantį muzikos  poveikį, savo pačios autentišką atsiskleidimo istoriją, gaus asmeninę žinutę ir didelį įkvėpimą sau  pačiai.

Moters – Deivės pažadinimo istorija bus papasakota magiškų muzikos garsų, egzotinių instrumentų, archaiško virtuoziško balso, šviesų, terapinio vizualinio meno, jausmingo šokio, aromaterapijos ir poezijos formomis. Tai multidimensinė patyriminė kelionė kartu su talentingais artistais, kūrėjais, kurie kuria išskirtinai pozityvų meną, tarnaujantį žmogaus potencialo pabudinimui, o ne vartotojiškoms ar destruktyvioms šiuolaikinėms tendencijoms.

Mūsų pasaulio vizija yra ir Tavo ateitis. Pasikeiskime vieni su kitais pokyčius skatinančiomis dovanomis, gražiais ketinimais, įkvėpimu ir realiais veiksmais!

Paremk misiją „The Goddess“ ir įkvėpk daugybę pasaulio moterų! AČIŪ!!!

 

Categories: Naujienos

Tagged as: