Daugiau kaip 50 moterų sako: Tu esi Deivė!

Mes teigiame, kad Kiekviena Moteris turi unikalius prigimtinius moteriškus dvasinius talentus, kurių atskleidimas ir realizacija atneša ne tik laimės jausmą į jos gyvenimą, bet ir taiką, sėkmę, sveikatą ir išmintį ją supantiems žmonėms. Moterys, kurios pažadins savyje genialumą, t.y. šią Deivės kokybę, taikliai įtakos visuomenės pokyčius į šviesią ir perspektyvią, į darnesnę, taikesnę, išmintingesnę pusę.

Daugiau nei 50 moterų nusifilmavo šiame video klipe seserys, mamos, dukros, karjeristės, namų šeimininkės, mylimosios, verslininkės, mūzos, mokytojos, aktorės ir daugelis kitų Šios moterys turėjo įveikti savo baimes, įvairiausius gyvenimo iššūkius ir patikėjo savimi kaip moterimi sakydamos: Kiekviena Moteris yra Deivė. Aš esu Deivė. Tu esi Deivė!

Ši daina bus atliekama gyvai magiškame patyriminiame šou „The Goddess„. Tarptautinė Amiya Inspiration komandatalentingų muzikantų, menininkų, šokėjų, aromaterapijos specialistų, kostiumų dizainerių kuria stebuklingą multidimensinį šou turnė po Europą 2016 metais!

Pažiūrėk mūsų video klipą „The Goddess“ ir pasidalink šia žinute su visomis tau brangiausiomis moterimis!

 

Categories: Naujienos