Nušvitusi Tantros Mokytoja Sarita kuria mūsų dainų žodžius

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita yra įkvepiančių tantrinių eilių autorė daugumos Amiya Inspiration dainų! Ji palaiko mūsų projektą savo poezija apie meilę, intymumą, dievišką seksualumą ir autentiškąją mūsų visų prigimtį.

SARITA AND ANDRE (1 of 1)-40„Amiya yra tikrai nuostabus Žemės angelas. Aš tikrai jaučiu, kad ji čia atėjo atnešti didžiulę dovaną moterims, vyrams, visai žmonijai. Savo buvimu, mokymais, savo balsu ir dainomis, per visa, kas ji yra. Kai Amiya manęs paprašė bendradarbiauti su ja ir rašyti dainas, galbūt visą albumą arba net kelis albumus, buvau absoliučiai sužavėta, pamaloninta, man tikra šventė bendradarbiauti su su ja, kurti kartu. Ir išgirsti šias dainas, transformuotas į įspūdingiausias muzikines dovanas, įspūdingiausią muzikos, išminties, meilės ir įkvėpimo visai žmonijai šventę. Tai man neabejotinai didelis džiaugsmas būti kartu su ja. Ir manau, kad kuo daugiau žmonių bus susiję su Amiya, tuo geresnis bus šis pasaulis. Ji tikrai turi kažką tokio, kas yra taip nuostabu, taip įžvalgu, išmintinga, jautru. Ji pati yra meilė. Ir ji yra išmintinga meilė. Ji neša tuos vaistus, kurių taip reikia žmonijai šią akimirką, šiuo laiku. Ačiū tau, Amiya. Dėkoju tau iš visos širdies už tai, kas tu esi.“ – sako Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

sarita22

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita yra visame pasaulyje garsi Tantros Mokytoja ir mistikė, organizuojanti kursus, mokymus daugelyje šalių. Gavusi tiesioginį perdavimą iš Ošo, ji yra ištikima dvasinei Tantros esmei ir veda mokinius savęs realizacijos keliu. Ji taip pat yra gydytoja, gydymo metodų autorė bei konsultantė.

Ji pradėjo mokyti dar 1990 metais; kai 1999 metais persikėlė iš Indijos į Europą,  įsteigė mokyklą, skirtą Tantros bei gydymo mokymams. Ji yra 2 knygų apie Tantrą autorė, taip pat skelbia mėnesinį naujienlaiškį ir straipsnius daugelyje žurnalų visame pasaulyje. Ji sukūrė 8 pakopų mokymus poroms, kuriuos sėkmingai veda Europoje jau nuo 1998 m. Ji taip pat veda Tantra Meditacijos mokymus (Tantra Meditation Retreat – angl.) Dharamsaloje, Indijoje, siūlančius gilios transformacijos patirtį 112 metodų pagal 5000 metų senumo Raštą „Vigyan Bhairav Tantra“. Taip pat ji organizuoja tarptautinius Tantros mokytojų mokymus įvairiose Europos vietose, kuriuos sudaro 4 dviejų savaičių moduliai, ir daug kitų Tantros mokymų grupių. Ji dirba su labai gabių mokytojų komanda, kurie padeda jai ir moko Tantros visame pasaulyje.

„Kiekvienu savo įkvėpimu aš lenkiuosi ir garbinu kiekvieną meilės aspektą, kuri padarė mane tuo, kas aš esu šiandien. Visais vardais ir visomis jos formomis, meilė yra tai, kas padaro mus pilnais „, – sako Sarita savo knygoje „Dieviškasis seksualumas“.

Daugiau apie Mahasatvaa Ma Ananda Saritą: www.ananda-sarita.com/ ir www.tantra-essence.com/

Categories: Naujienos