Meilė. Intymumas. Santykiai

Meilė santykiuose atsiskleidžia, sielos susitinka ir palaimingai ištirpsta viena kitoje tada, kai abu mylimieji yra savęs pakankami ir džiaugiasi pilnatvės jausmu. Santykiai yra skirti per mylimąjį pažinti visą save, kuriame susijungia vyriškasis ir moteriškasis principai. Kai esi savęs pakankamas, santykiai tampa tikra meilės šventė ir perteklius. Egzistuoja vienas nuostabus intymaus susiliejimo būdas, išlaisvinantis ypač didelę potenciją porai atsiskleidžiant: tantrinis seksas. Šis intymaus gyvenimo variantas pats ekstatiškiausias ir kartu sakraliausias iš visų žinomų.

Tantrinis intymus gyvenimas ne tik suteikia džiaugsmo, nuostabių potyrių, fantastiškų malonumų, bet ir padeda stiprinti poros meilės ryšį. Tai ne tik seksas, bet ir meilė, meditacija, tobulėjimas. Tokį intymų gyvenimą praktikuojančiai porai lengva ilgai būti kartu, neatsibosti, išlikti aistringiems, patraukliems vienas kitam. Neįmanoma pabosti vienas kitam, kai tyrinėji nesibaigiančius klodus savo ir mylimojo kūne slypinčių malonumų, atskleidi jūsų energinio susiliejimo galimybes ir įvairovę.

Toks intymus kontaktas leidžia patirti nepaprastą fizinį, emocinį ir dvasinį pasitenkinimą. Tokiuose santykiuose mylimieji patiria vienas kito multidimensiškumą, vidinį ir išorinį grožį, kartu auga. Šį seksualinį santykį jau iš tiesų galima vadinti intymiu gyvenimu, nes jame vyksta tiek daug! Tai yra ir tyras artumas, vis nauji atradimai, stiprūs jausmai, visiška seksualinė ir emocinė saviraiška. Šiam intymiam gyvenimui skiriamas atskiras laikas, ypatinga erdvė, dėmesys. Mylimieji valandų valandas gali prasmingai, palaimingai būti kartu liesdamiesi, šokdami, žiūrėdami vienas kitam į akis, sakydami vienas kitam švelnius žodžius, mėgaudamiesi aistra ir ramybe. Toks intymus gyvenimas mylimiesiems tampa ypatinga, šventa oaze, kurioje jie atskleidžia vienas kitą ir save.

– Andrė Amiya Pabarčiūtė, knyga „Moters Magijos Mokykla“

Mėgaukis mūsų gražia daina „Intimacy“ (Intymumas– angl.), išgirsk meilės, aistros, atsidavimo ir ekstazės istoriją. Pasidalink su savo mylimuoju! Pasidalink su savo draugu ar drauge!

„You touch me
With eternal tenderness
I fall into the sky
I fall into the sky
I am swallowed by the moon
You touch me
With eternal tenderness
And in this moment
The whole world ceases to exist
It’s just you and me
In infinite intimacy…“ – Mahasatvaa Ma Ananda Sarita eilės

Categories: Naujienos

Tagged as: